.

OGŁOSZENIA – V Niedziela. W. 19 .05.2019

1.     Oto czynię wszystko nowe, mówi Siedzący na tronie. Ale świat, w którym żyjemy, wydaje się przerażająco stary. Stare zawiści, nieprzebaczone urazy, zacięte twarze, chytre spojrzenia. Dlatego wciąż trzeba przypominać sobie przykazanie nowe. Włączać się w nowy bieg historii, który rozpoczyna zmartwychwstanie Jezusa, a Duch Święty dopełnia wszelkim uświęceniem.

2.     Nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.00 w tygodniu   po Mszy św. wieczornej, serdecznie zapraszamy

3.      Rocznica I Komunii będzie w tym roku 2 – czerwca na Mszy św. o godz. 11.00  dlatego w środę 22 maja po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci rocznicowych.

4.     W Niedziele 26 maja na Mszę św. o godz. 16.30 zapraszamy młodzież z klas VIII i III Gimnazjalnych w raz z rodzicami na bezpośrednie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania, obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa.

5.     Pod chórem znajduje się prasa katolicka , zachęcam do nabywania. Jest wiele ciekawych artykułów zwłaszcza w Niedzieli i Gościu niedzielnym.

6.     Jak co roku 20 czerwca odbywa się na Arenie Lekkoatletycznej „Solne Uwielbienie . Z wiązka z tym organizatorzy zapraszają w tym roku dzieci, które chcą dołączyć do scholii dziecięcej śpiewającej podczas koncertu. Zapisy na pierwszej próbie 25 maja (sobotę) w auli przy klasztorze oo Franciszkanów w Wieliczce. O godz. 9.30

7.     W Czwartek zapraszamy na adorację  Najświętszego Sakramentu , od godz. 15.00 do 21.00

21.05.2019 Ferienhaus Ostsee