.

 

OGŁOSZENIA – Niedziela Trójcy Świętej 16.06.2019r

 

1.     Boże Ojcze, Synu i Duchu Święty:  Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.  Św. Jan Paweł II

 

2.     Zbliżamy się do końca roku Szkolnego , a zarazem młodzież z Kl. VIII i III Gimnazjalnych w najbliższy Piątek 21 czerwca o godz. 18.00  przyjmie Sakrament Bierzmowania. Dlatego w najbliższy Wtorek o godz. 16.30  spowiedź dla wszystkich dzieci kończących rok szkolny i dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania.

 

3.     W Środę 19 czerwca o godz. 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli. Niech to będzie wspólne dziękczynienie Bogu za cały rok szkolny i katechetyczny.

 

4.     W Czwartek Uroczystość Bożego Ciała . Msze św. o godz. 7.00 o 9.00 Suma i po Mszy św.  procesja do czterech ołtarzy. Serdecznie zapraszamy dzieci do sypania kwiatów. Dzieci I komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach Pierwszokomunijnych. Proszę jak co roku Panie do niesienie Feretronów i Kościelną służbę do obsługi Procesji. 

 

5.     W Piątek Młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 18.00 .

 

6.     Ogólnopolskie spotkanie mężczyzn na  Jasnej Górze 22 czerwca.tj: Sobotę. Jedziemy, aby mężczyźni zamanifestowali swoja wiarę u tronu Matki. Wyjazd 22 czerwca o godz. 6.30  na placu przy Kościele. Jeśli będą jeszcze chętni mężczyźni to jest możliwość jeszcze zorganizowania Busa .  

 

7.     Pod chórem znajduje się prasa katolicka zachęcam do czytania.

 

8.     Dziękując  wszystkim rodzicom, dyrekcji i nauczycielom  za współpracę przez cały  rok Szkolny i katechetyczny życzymy dobrego odpoczynku na wakacjach. Niech Jezus wszystkim Błogosławi.

                                                                                             

 

loader
Kraków °C
  17.07.2019 Ferienhaus Ostsee

NIEDZIELA.PL

Who's Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com